O značce Scavolini

Firma Scavolini byla založena v italském Pesaru v roce 1961 z iniciativy bratří Valtera a Elvina Scavolini. Během několika málo let se firma význačně rozvinula a z pouhé řemeslnické dílny vyrostla v jeden z největších výrobců kuchyní ve střední Itálii.

V roce 1984 společnost Scavolini získala vedoucí postavení na italském trhu a dodnes si toto postavení udržela. Dnes se celá továrna rozprostírá na rozloze přibližně 183 000 m² (z nichž 75 000 m² zabírají jen výrobní závody) a zároveň disponuje personálem 550 lidí. Scavolini je zároveň atraktivním místem pro celou přilehlou oblast, protože příznivě ovlivňuje výskyt široké sítě průmyslových odvětví spojených se zásobováním standardních dílů, které jsou pro sestavení nábytku nezbytné. Jasný účinek úsilí společnosti Scavolini se odráží ve stále se zvyšujícím obratu, který v roce 2007 dosáhl rekordu -  přes 202 miliónů Euro.

Kuchyně Scavolini se vyznačují vysokou kvalitou funkční i estetickou. Při výrobě kuchyní Scavolini je kladen důraz na širokou škálu stylů a designového zpracování, na funkčnost, bezpečnost a trvanlivost. Scavolini chce mít řešení pro jakýkoli typ vkusu a domácnosti – od čistě minimalistických a umírněných linií přes extravagantní tvary až po tradiční a rustikální typ kuchyně.  Kuchyňskými sestavami Scavolini je zařízeno více než milion kuchyní po celém světě, napříč zeměpisnými šířkami a odlišnými kulturními tradicemi. Scavolini nabízí odpověď pro zařízení kuchyně coby místa setkávání s rodinou a přáteli, kde se odehrává podstatná část našeho volného času.

MISE, VIZE A MOTTO SCAVOLINI:

MISE: „Spojením toho nejlepšího z designu, stylu a funkce chceme neustále zvyšovat kvalitu času stráveného v kuchyni.“
VIZE:  „Chceme, aby se nejoblíbenější kuchyně v Itálii – Scavolini –  staly plnohodnotným členem domácností po celém světě.“
MOTTO: „Šťastný zákazník je dědictvím podniku“.

Klíčová slova k této stránce:

Scavolini, značka, popis

Časté překlepy:

Skavolini, Scavollini, Walter, Valtr, Elwin, Pessar

Aktuality

Druhý vítěz soutěže o polštářek BoConcept

Vítězkou soutěže o bavlněný polštářek značky BoConcept (rozměr 40 x 40 cm) v hodnotě 1.160 Kč se stala Jana Sedláková z Prahy. Svou výhru si převezme v prodejně Decolandu na Vinohradech.

Nepropásněte slevu 50% na kožené sedací soupravy Intacto a Sofitalia

V showroomech Decolandu na Vinohradech a v Průhonicích máte nyní jedinečnou možnost zakoupit kožené sedací soupravy italských značek Incanto s Sofitalia se slevou 50%. Jedná se o poslední kusy z ukončených modelových řad. Přijďte si pro svoji vysněnou sedací soupravu a pomozte nám uvolnit před prázdninami místo pro novu kolekci!!!

Slevové dny marianne v showroomech Decoland 9. - 11. září

Naše pražské, brněnské i ostravské showroomy se účastní od 9. do 11. září DNY MARIANNE. Připravena je pro vás speciální nabídka! Veškeré informace o slevách, které můžete s kupony z časopisů Marianne a Marianne bydlení využít, najdete v sekci akční nabídka Decoland

Součást loftové expozice v Decolandu v průhonicích jsou kuchyně scavolini

V showroomu Decolandu v Průhonicích je součástí expozice vzorový loftový byt doplněný o zbrusu novou kuchyni Scavolini. Vzorový loft kromě kuchyně zahrnuje také plně vybavený obývací pokoj a jídelnu. Kuchyně proslulé italské značky Scavolini  si můžete nyní koupit v obou našich pražských showroomech Decolandu, kde na Vás aktuálně čekají nové katalogy - zdarma - a samozřejmě nové expozice představující ty nejžhavější novinky v nábytku a doplňcích. Přijďte se podívat!

Polštářková soutěž má prvního vítěze

"Hippie" polštářek značky BoConcept vyhrála v naší polštářkové soutěži paní Daniela Dostálová z Letohradu. Výherkyni gratulujeme a odesíláme oficiální potvrzení o výhře emailem!

[ Archiv aktualit ]

Scavolini - kuchyně s novým rozměrem Kuchyně Scavolini
Copyright © 2010-12 Decoland s.r.o.
Kancelářský nábytek Praha, Brno, Ostrava | Moderní kuchyně, doplňky | Kuchyně Scavolini